Desso Grain to wykładzina dywanowa w płytkach 50cm x 50cm, o strukturze pętelkowej. Dostępna jest w 12 kolorach, od neutralnych kolorów szarości, po mocne kolory czerwieni i zieleni.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Desso |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Gramatura runa : | 620 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 117 000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4200g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,5mm |
| Wysokość całkowita : | 6,5mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 23, 33 |
| Grubość całkowita : | 6,5 mm |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.