Połączenie dwóch kontrastujących ze sobą, lecz kolorystycznie spójnych barw – DESSO Fuse Create to zupełnie nowe podejście do płytek wykładzinowych służących do wydzielania obszarów. Doceniono je nagrodą Red Dot za wyjątkowe wzornictwo produktu.DESSO Fuse Create harmonizuje z łagodniejszymi odcieniami płytek Fuse i Fields, ułatwiając optyczne wydzielanie stref na dużych powierzchniach, a jednocześnie zapewniając niebanalny efekt wzorniczy. Koncepcja stojąca za produktem ma umożliwić projektantom wnętrz łączenie wybranego, neutralnego odcienia z palety Fields w dowolnych kombinacjach kolorystycznych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Desso |
| Format : | Planks, Płytka |
| Rozmiar płytki : | 25cm x 100cm, 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 415g/m2 |
| Gramatura runa : | 730 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4250g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,8mm |
| Wysokość całkowita : | 6,5mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,5 mm |