Wyprodukowany w 100% z włókna barwionego na wskroś i posiadający klasę użytkową 33, produkt posiada wytrzymałość kolekcji Tivoli, poszerzoną o mnogość opcji instalacji i projektowania. Produkt dostępny jest także w formie paneli 25 x 100 cm.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Burmatex |
| Format : | Planks, Płytka |
| Rozmiar płytki : | 25cm x 100cm, 50cm x 50cm |
| Gramatura runa : | 600 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 196,500 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4050g/m2 |
| Wysokość runa : | 4mm |
| Wysokość całkowita : | 6,5mm |
| Wzór : | Jednolity, Linearny, Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,5 mm |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.