Deseń Simoun, połączony w kontrastową lub harmonijną kompozycję z płytkami kolekcji Pilote², jest kreatywnym rozwiązaniem, do którego wyboru zachęcamy naszych klientów.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Balsan |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 410g/m2 |
| Gramatura runa : | 620 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 173800 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4105g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,4mm |
| Wysokość całkowita : | 6,5mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,5 mm |
| Spód : | BBack |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.