Kolekcja płytek dywanowych od Balsan z szerszej linii "Grey Matter". Kolekcja płytek dywanowych dedykowanych do biur i instytucji. W stonowanej, neutralnej kolorystyce i mocnym, nieregularnym akcentem.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Producent : | Balsan |
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 220g/m2 |
| Gramatura runa : | 500 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 150100 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4065g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,4mm |
| Wysokość całkowita : | 9,2mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 9,2 mm |