Kolekcja Patchwork nadaje każdej aranżacji czarujący i delikatny urok autentycznego stylu vintage. 9 bogatych wariantów kolorystycznych tworzy ciepłą i przyjazną atmosferę elegancji i wyrafinowania. Zanurzcie się Państwo we wspomnieniach i pozwólcie kolekcji na snucie nowych opowieści w każdym pomieszczeniu.
Kolekcja w standardzie dostepna w formacie 50x50 ze spodem Back2Back.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Obiekty wypoczynkowe
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 372g/m2 |
| Gramatura runa : | 605 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 218000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4400g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,1mm |
| Wysokość całkowita : | 6,6mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,6 mm |
| Spód : | BBack |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem
Biura