Prostota, funkcjonalność i minimalizm to główne atuty kolekcji Opposite. Ta kolekcja płytek dywanowych typu minituft nada każdej aranżacji odrobinę wyrafinowania. Skandynawska paleta barw z mglistymi błękitami, delikatnymi szarościami, naturalnymi odcieniami beżu i brązu doskonale współgra ze światłem, tworząc gościnną i twórczą atmosferę.
W standardzie płytka dostępna jest w formacie 50x50 ze spodem Back2Back.
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 170g/m2 |
| Gramatura runa : | 500 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 200000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4600g/m2 |
| Wysokość runa : | 1,1mm |
| Wysokość całkowita : | 5,9mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 5,9 mm |
| Spód : | Back2Back: zmodyfikowany bitumen |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem