Kolekcja Moss eksploruje obszary powiązań między naturą a rzemiosłem i ustanawia intymną relację między miejscem pracy a światem przyrody w ramach najnowszych trendów w projektowaniu przestrzeni. Moss przywraca niezwykłe piękno, które często tkwi w tych trudno dostrzegalnych szczegółach.
Kolekcja w standardzie dostępna w rozmiarze 50x50 ze spodem Back2Back.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 590g/m2 |
| Gramatura runa : | 880 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 225000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4600g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,3mm |
| Wysokość całkowita : | 7,8mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,8 mm |
| Spód : | Back2Back: zmodyfikowany bitumen |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.