Wzór Mezzo inspirowany filozofią biofilii posiada uspokajający, organiczny charakter, który łączy nas z naturą i korzystnie wpływa na psychikę. Oprócz redukowania stresu i zwiększania naszej energii, Mezzo pozwala tworzyć płynne przenikania wzoru w układzie podłogi. Wystarczy za pomocą płytki Mezzo Gradient stworzyć połączenie z liniowym wzorem Core, aby natychmiast zmienić charakter przestrzeni w duchu prawdziwego artysty.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 450g/m2 |
| Gramatura runa : | 660 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 220000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 3800g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,5mm |
| Wysokość całkowita : | 7,2mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,2 mm |
| Spód : | ecoback |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.