‘Lys’ w słowie modulyss odnosi się do rzeki Leie. Malownicza rzeka jest niebagatelną częścią naszego dziedzictwa i odegrała ważną rolę w przemyśle lniarskim i tekstylnym. Jeśli wstaniesz wcześnie rano, zobaczysz mgłę unoszącą się nad wodą, zanim się rozproszy i rozpłynie nad okolicznym krajobrazem. Ta tajemnicza i wdzięczna mgła, której kształt stale się zmienia, została odwzorowana w modelu Haze.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Mieszkania
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 840g/m2 |
| Gramatura runa : | 1060 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 212000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4750g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,8mm |
| Wysokość całkowita : | 8,1mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 8,1 mm |
| Spód : | Back2Back: zmodyfikowany bitumen |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.