Bogata i połyskująca kolekcja Gleam emanuje luksusem i wygodą. Płytki dywanowe z tej serii idealnie nadają się do przestrzeni recepcyjnych i luksusowych przestrzeni biurowych. Łączą w sobie sploty zwykłe i połyskujące, tworząc szykowny i tajemniczy nastrój. Są również niezwykle miękkie w dotyku.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 1045g/m2 |
| Gramatura runa : | 1300 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 164000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 5150g/m2 |
| Wysokość runa : | 6,2mm |
| Wysokość całkowita : | 9,5mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Welurowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 9,5 mm |
| Spód : | Back2Back: zmodyfikowany bitumen |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem
Hotele i rekreacja
Biura