First Forward to płytki dywanowe o strukturze pętelkowej, które zapewniają mnóstwo możliwości modnego łączenia i zestawiania w konkurencyjnej cenie. Żaden element wzornictwa nie ma takiego znaczenia jak kolor. Dlatego seria First Forward oferuje szeroką paletę 27 barw – od klasycznych i neutralnych poprzez spokojne odcienie inspirowane naturą, po wyraziste i śmiałe kolory.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 340g/m2 |
| Gramatura runa : | 540 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 180000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4300g/m2 |
| Wysokość runa : | 6,2mm |
| Wysokość całkowita : | 2,9mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,2 mm |
| Spód : | Back2Back: zmodyfikowany bitumen |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem
Biura