Jak czyste płótno, DSGN Absolute tworzy solidną bazę, która dzięki mieszance niuansów kolorów nada przestrzeni niepowtarzalny wygląd. Połączenie 2 subtelnie kontrastujących odcieni tworzy efekt sprania, równoważąc tym ekspresję wzoru.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 450g/m2 |
| Gramatura runa : | 730 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 186000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4500g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,0mm |
| Wysokość całkowita : | 7,2mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,2 mm |
| Spód : | Back2Back: zmodyfikowany bitumen |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem