Gdy noc przechodzi w dzień, kolekcja Dawn celebruje zmieniającą się i przekształcającą atmosferę galaktyki promieniującymi wzorami w stylu biophilic. Płytki dywanowe do przestrzeni komercyjnych z organicznymi, przypominającymi oszałamiający marmur wzorami, wyprodukowano z regenerowanej przędzy ECONYL®.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 620g/m2 |
| Gramatura runa : | 840 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 295000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4800g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,2mm |
| Wysokość całkowita : | 7,7mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,7 mm |
| Spód : | Back2Back: zmodyfikowany bitumen |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.
Zainspiruj się realizacjami z tym produktem
Hotele i rekreacja