W świecie naznaczonym rewolucjami technicznymi chłodny wygląd kolekcji Blaze ucieleśnia nieprzerwany postęp cyfrowego świata. Płytka dywanowa typu minituft powstała w 100% z ekologicznej regenerowanej przędzy ECONYL®. Jej industrialny i minimalistyczny wygląd wzbogacono ultra przejrzystym efektem i połyskującymi pikselami.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 215g/m2 |
| Gramatura runa : | 640 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 200000 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4250g/m2 |
| Wysokość runa : | 1,0mm |
| Wysokość całkowita : | 5,8mm |
| Wzór : | Melanż |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 5,8 mm |
| Spód : | ecoback |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.