Kolekcja płytek dywanowych View od IVC Commercial charakteryzuje się libnearno-geometrycznym wzorem. Przecinające się linie dodają dynamiki we wnętrzu, a głębokie kolory dodają elegancji wnętrzu. Płytki wykonane są na akustycznym podkładzie, dzięki czemu doskonale nadają się zarówno do otwartych przestrzeni biurowych jak i pokoi hotelowych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Pokoje hotelowe
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 388g/m2 |
| Gramatura runa : | 600 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 4400 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Wysokość runa : | 3,1mm |
| Wysokość całkowita : | 6,4mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,4 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.