Step Up jest dostępny w 4 neutralnych, ale atrakcyjnych odcieniach, które nadają ton każdemu pięknemu wnętrzu znajdującemu się tuż za wejściem. To praktyczne rozwiązanie łączy najwyższą jakość z doskonałym designem.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 61cm x 61cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 754g/m2 |
| Gramatura runa : | 1288 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 93600 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4575 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,2mm |
| Wysokość całkowita : | 9mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 9,0 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.