Kolekcja Perspective to żywe i "dynamiczne" płytki dywanowe skierowane na rynek biurowy i hotelowy. Doskonałe parametry techniczne oraz bardzo dobre właściwości akustyczne z pewnością sprostają wymaganiom rynku.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 380g/m2 |
| Gramatura runa : | 600 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4400 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,1mm |
| Wysokość całkowita : | 6,4mm |
| Wzór : | Nieregularny, Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,4 mm |
| Spód : | EcoFlex™ Statera |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.