Liberate to płytki dywanowe w formacie 50x50. Są to wykładziny dywanowe idealne do biur, urzędów, hoteli i innych miejsc, w których spotyka się duże i intensywne natężenie ruchu. Jest to kolekcja płytek dywanowych wytrzymała i odporna na zużycie.
Wzory tworzy pętelka strukturalna, która dodaje głębi i dynamizmu podłodze.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Obiekty edukacyjne
Mieszkania
Hol/Recepcja/Korytarz
Budynki użyteczności publicznej
Biura
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 489g/m2 |
| Gramatura runa : | 700 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 234.600 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4500g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,6mm |
| Wysokość całkowita : | 7,3mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,3 mm |
| Spód : | EcoFlex™ Statera |