Bruut to kolekcja płytek dywanowych z szerszej linii Imperfection od IVC Commercial Group. Jest to kolekcja która podkreśla ulotność materii, tworząc zaskakująco surowy efekt. Wzór wydobywa ekscytującą dynamikę i nadaje każdej przestrzeni niepowtarzalny charakter. Mocny i wyciszający materiał redukuje hałas, dbając o dobre samopoczucie użytkowników pomieszczeń.
Płytki w formie planksów wykonane są na specjalnym akustycznym spodzie, dzięki czemu doskonale niwelują efekt kroków. Są idealnym zastosowaniem tam gdzie zalezy nam na elegancji, wytrzymałości oraz na wyciszeniu wnętrza.
Zapytaj o produkt
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Pokoje hotelowe
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Planks, Płytka |
| Rozmiar płytki : | 25cm x 100cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 498g/m2 |
| Gramatura runa : | 780 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 5295 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,3mm |
| Wysokość całkowita : | 8,7mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 8,7 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.