Animate to kolekcja płytek dywanowych od belgijskiego producenta IVC. Kolekcja charakteryzuje się pętelką strukturalną, która tworzy ciekawe pejzaże na podłodze. Kolekcja jest niebywale nowoczesna i atrakcyjna. Skierowana jest na rynek biurowy, doskonale wkomponuje się w wiele wnętrz i aranżacji.
Jest to wykładzina o bardzo dobrych parametrach technicznych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty edukacyjne
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 433g/m2 |
| Gramatura runa : | 700 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 234.600 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4500g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,3mm |
| Wysokość całkowita : | 7,2mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,2 mm |
| Spód : | EcoFlex™ Statera |