Forbo Tessera Accord to płytki dywanowe o strukturalnej pętelce, skierowane na rynek komercyjny. Są idealnym pokryciem podłogowym skierowanym do wnętrz biurowych, handlowych, hotelowych oraz do wszystkich innych miejsc, gdzie ważny jest zarówno komfort jak i doskonałe właściwości użytkowe.
Kolekcja składa się z kilkunastu kolorów w neutralnych odcieniach, które wkomponują się w wiele wnętrz i aranżacji. 33 klasa użytkowa oraz poliamidowe runo gwarantują długie użytkowanie wykładziny w idealnym stanie, w najbardziej wymagających przestrzeniach.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Gramatura runa : | 605 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 207 821 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4145g/m2 |
| Wysokość runa : | 3mm |
| Wysokość całkowita : | 6,4mm |
| Wzór : | Linearny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,4 mm |
| Spód : | proBac |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.