Dżins to materiał który nie razi nawet w wielkich firmach – i z niego właśnie czerpią inspirację płytki wykładzinowe DESSO Jeans, nawiązując do elastyczności przedsiębiorców i pracowników nie stroniących od denimu, elementu „dress code” dozwolonego w firmach o prostej hierarchii, gdzie ważne są przede wszystkim efekty oraz skuteczność pracy i współpracy.
- Dostępne w 3 kolorach
- Standardowo wykonane z podkładem DESSO EcoBase, wykonanym w 100% z materiałów do recyklingu
- Dostępne w wersji z podkładem SoundMaster izolującym dźwięk
- Certyfikat Cradle to Cradle® Silver
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 430g/m2 |
| Gramatura runa : | 650 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4000g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,7mm |
| Wysokość całkowita : | 6,0mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 23, 33 |
| Grubość całkowita : | 6,0 mm |
| Spód : | EcoBase® |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.