- Dostępne w 10 stonowanych kolorach
- Idealne do tworzenia wyjątkowych wykładzin podłogowych
- Standardowo wykonane z podkładem DESSO EcoBase, wykonanym w 100% z materiałów do recyklingu
- Dostępne w wersji ze podkładem SoundMaster izolującym dźwięk
- Certyfikat Cradle to Cradle® Silver
Dostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 475g/m2 |
| Gramatura runa : | 730 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4150g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,9mm |
| Wysokość całkowita : | 7,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 23, 33 |
| Grubość całkowita : | 7,5 mm |
| Spód : | EcoBase® |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.