Paleta 10 ciepłych i zimnych tonów kolorystycznych odzwierciedla glinę, szarości, błękit nieba i beże.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Open space
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 415g/m2 |
| Gramatura runa : | 640 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4100g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,2mm |
| Wysokość całkowita : | 6,5mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 23, 33 |
| Grubość całkowita : | 6,5 mm |
| Spód : | EcoBase® |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.