Płytki dywanowe Desso AirMaster® Reflection to innowacyjne rozwiązanie, które łączy estetykę i zdolności do oczyszczania powietrza. Skutecznie redukują zawieszone cząstki i alergeny, tworząc zdrowsze środowisko wewnętrzne. Dostępne w różnych kolorach i wzorach, są trwałe i łatwe w konserwacji. Idealne dla osób z alergiami i dla tych, którzy dbają o czyste powietrze.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Sala konferencyjna
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Hol/Recepcja/Korytarz
Biura
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 575g/m2 |
| Gramatura runa : | 790 g/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4400g/m2 |
| Wysokość runa : | 4,0mm |
| Wysokość całkowita : | 6,5mm |
| Wzór : | Jednolity, Linearny |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,5 mm |
| Spód : | EcoBase® |