Szczególna faktura wykładziny biurowej w płytkach Take a Walk przywodzi na myśl leśne ścieżki, które w miarę zmieniających się pór roku są wydeptywane przez spacerowiczów. Strzępki mchu, warstwy liści, resztki gałęzi... Gra światła i cienia migocząca w runie leśnym dodatkowo podkreśla naturalny brak regularności.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Biura
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 365g/m2 |
| Gramatura runa : | 650 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 231280 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4000g/m2 |
| Wysokość runa : | 2,4mm |
| Wysokość całkowita : | 5,9mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 5,9 mm |
| Spód : | BBack |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.