Te pokrycia podłóg biurowych zapewniają poczucie dynamiki, prędkości i nieskończoności, pomagając stymulować mózg w chwilach kreatywnych poszukiwań, koncentracji i burzy mózgów.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Biura
Open space
Budynki użyteczności publicznej
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 220g/m2 |
| Gramatura runa : | 500 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 150100 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4065g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,4mm |
| Wysokość całkowita : | 9,2mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 9,2 mm |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.