Płytki Signal występują w 4 odcieniach, od świetlistej perłowej szarości po ciemny antracyt, zależnie od tego, czy chcesz podkreślić odbicie światła od wykładziny, czy też przeciwnie, całkowicie je pochłonąć. Wykładzina o pętelce strukturalnej wykonana z włókna poliamidowego.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 220g/m2 |
| Gramatura runa : | 500 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 150100 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4065g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,4mm |
| Wysokość całkowita : | 9,2mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.