Odsłona klasycznej kolekcji wykładzin dywanowych w rolce Rialto, w wersji w płytkach dywanowych. Kolekcja dostępna w 4 opcjach kolorystycznych.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Biura
Open space
Obiekty wypoczynkowe
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 900g/m2 |
| Gramatura runa : | 1250 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 197500 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4760g/m2 |
| Wysokość runa : | 5,4mm |
| Wysokość całkowita : | 8,4mm |
| Wzór : | Jednolity |
| Skład surowcowy włókna : | poliamid |
| Struktura : | cut & loop |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.