Nexus, o składzie w 100% z poliamidowych i regenerowanych włókien Econyl barwionych w masie, jest przyjazna środowisku, odporna na odbarwienia i intensywny ruch.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Obiekty wypoczynkowe
Biura
Open space
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 470g/m2 |
| Gramatura runa : | 850 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 126400 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 5000g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,5mm |
| Wysokość całkowita : | 7,9mm |
| Wzór : | Nieregularny |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 7,9 mm |
| Spód : | bitum |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.