Deseń Delta, dostępny przy zamówieniu co najmniej 600m², to starannie zaprojektowany wzór dla przestrzeni biurowych. Wykładzina ze strukturalnym runem typu boucle, złożonym w 100% z regenerowanych włókien poliamidowych Econyl, pozwoli Ci połączyć poszanowanie środowiska naturalnego i kreatywność.
Zapytaj o produktDostępne wersje kolorystyczne
Wybierz wykładzinę dla siebie
Zastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Mieszkania
Obiekty wypoczynkowe
Open space
Biura
Pokoje hotelowe
Pomieszczenie reprezentacyjne
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 460g/m2 |
| Gramatura runa : | 770 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 197400 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 4365 g/m2 |
| Wysokość runa : | 3,4mm |
| Wysokość całkowita : | 6,8mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelkowa |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 6,8 mm |
| Spód : | BBack |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.