Strukturalne płytki dywanowe Haute Couture, z włókien Econyl® barwionych w masie, dla przestrzeni premium .
Zapytaj o produktZastosowanie produktu
Wszechstronne przeznaczenie
Budynki użyteczności publicznej
Hol/Recepcja/Korytarz
Biura
Pomieszczenie reprezentacyjne
Pokoje hotelowe
Sala konferencyjna
Dane techniczne
Specyfikacja produktu
| Format : | Płytka |
| Rozmiar płytki : | 100cm x 100cm, 50cm x 50cm |
| Ciężar powierzchniowy runa : | 590g/m2 |
| Gramatura runa : | 1050 g/m2 |
| Gęstość tkania : | 150100 splotów/m2 |
| Klasa palności : | Bfl-s1 |
| Masa całkowita : | 5210g/m2 |
| Wysokość runa : | 5mm |
| Wysokość całkowita : | 9,7mm |
| Wzór : | Wzory |
| Skład surowcowy włókna : | 100% ECONYL |
| Struktura : | Pętelka strukturalna |
| Klasa użytkowa : | 33 |
| Grubość całkowita : | 9,7 mm |
| Spód : | BBack |
Do pobrania
Dokumenty, certyfikaty itp.